Wyniki Turnieju Multimedialnego FIFA

W dniach 5 i 6 lutego 2018 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz kolejny zorganizował turniej multimedialny FIFA 17. W turnieju wzięło udział 32 zawodników, których podzielono na osiem grup. Faza grupowa wyłoniła najlepszą szesnastkę turnieju, która walczyła w fazie pucharowej o zwycięstwo.

Po dwóch dniach rozgrywek zwycięzcą całego turnieju został Dominik Rzepka, który wygrał w finale z Mateuszem Kwolkiem. W meczu o 3 miejsce Mateusz Bober wygrał z Piotrem Boberem i stanął na najniższym stopniu podium.

1 miejsce: Dominik Rzepka

2 miejsce: Mateusz Kwolek

3 miejsce: Mateusz Bober

4 miejsce: Piotr Bober

Na koniec turnieju trzem najlepszym zawodnikom kierownik MOSiR Marcin Rzepka wręczył nagrody rzeczowe oraz puchary i dyplomy. Zawody zorganizował i przeprowadził pracownik Piotr Kędra.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Dariusza Ryniaka, właściciela sklepu RTV AGD MAX ELEKTRO mieszczącego się w Brzozowie przy ul. Mickiewicza 19.