Turniej streetball „MRÓWKA CUP II” – relacja i zdjęcia

24 sierpnia na boisku przy Zespole Szkół Budowlanych w Brzozowie odbyła się II edycja turnieju streetball „Mrówka Cup II”.

W zmaganiach wzięło udział sześć zespołów z  Brzozowa, Krosna i Rzeszowa. Były to drużyny:  Rzeszów 3×3, Splash Team, Flash Brothers, Mrówka Brzozów, Brzozowscy Fanatycy i Armangiedon Rzeszów

Zawody zostały rozegrano systemem każdy z każdym, o miejscach w tabeli decydowała liczba zdobytych punktów w trakcie rywalizacji, a następnie  rozegrano mecze o 5 miejsce, półfinały, mecz o 3 miejsce i finał.

Po kilku godzinach koszykarskich zmagań najlepszymi okazali się koszykarze z Rzeszowa czyli Armangiedon Rzeszów .

Drugie miejsce wywalczył zespół Rzeszów 3×3, a trzecie Splash Team. Kolejne miejsca zajęli: Mrówka Brzozów, Flash Brothers i Brzozowscy Fanatycy.

W trakcie zawodów zostały rozegrane dwie konkurencje sprawnościowe: rzuty zza linii 3 pkt oraz rzut z połowy boiska.

W pierwszej konkurencji najlepszym okazał się Jarosław Władyka z brzozowskiej drużyny Flash Brothersnatomiast jako pierwszy, celny rzut z połowy boiska oddał Łukasz Pelc z drużyny Mrówki Brzozów.

Dekoracji dokonał Pan Andrzej Bieńczak, który ufundował nagrody oraz puchary dla najlepszych.

Podziękowania należą się Panu Tomaszowi Kaczkowskiemu, Dyrektorowi ZSB w Brzozowie za udostępnienie obiektów sportowych wraz z zapleczem.