Wyniki w lidze

 

22.11.2015 Nazwisko i imię Rok ur. Szkoła 22.11.2015 Strata I Pkt DRUŻYNA
M-CE 25 m st. grzbietowym dziewcząt Kat. I 2007 i młodsi Czas Strata I Pkt DRU
1 Augystyn Klara 2007 UKS Krzemień 0:23,37 0:00:00 100 5
2 Latocha Natalia 2007 UKS Krzemień 0:24,46 +0:01,09 80 4
3 Janczy Julia 2007 UKS Delfinek 0:24,50 +0:01,13 78 3
4 Chojnacka Pola 2007 UKS Delfinek 0:26,28 +0:02,91 76 2
5 Emilia Sowa 2007 UKS Aquarius Lesko 0:26,90 +0:03,53 74 1
6 Dwornicka Michalina 2007 UKS Krzemień 0:26,93 +0:03,56 72
7 Kądzioła Pola 2007 UKS Delfinek 0:30,60 +0:07,23 70
8 Julia Gnatek 2007 MOSiR Brzozów 0:31,00 +0:07,63 68
9 Wronowska Amelia 2009 UKS Delfinek 0:31,44 +0:08,07 66
10 Martyna Sobol 2007 UKS Aquarius Lesko 0:31,75 +0:08,38 64
11 Wiktoria Wilińska 2007 UKS Aquarius Lesko 0:32,28 +0:08,91 62
12 Rusinek Iza 2007 UKS Delfinek 0:33,52 +0:10,15 60
13 Natalia Chmura 2007 UKS Aquarius Lesko 0:35,66 +0:12,29 58
14 Kowalska Julia 2008 UKS Delfinek 0:36,97 +0:13,60 56
15 Maja Wojtanowska 2008 UKS Aquarius Lesko 0:38,34 +0:14,97 54
16 Emilia Chęć 2007 MOSiR Brzozów 0:39,18 +0:15,81 52
Laura Biesiada 2007 UKS Aquarius Lesko
Kalina Łybyk 2007 UKS Aquarius Lesko
M-CE 25 m st. grzbietowym chłopców Kat. I 2007 i młodsi Czas Strata I Pkt DRU
1 Jakub Bąbel 2007 UKS Aquarius Lesko 0:24,07 0:00:00 100 5
2 Malec Maciej 2009 UKS Delfinek 0:25,34 +0:01,27 80 4
3 Seweryn Jarosz 2007 MOSiR Brzozów 0:27,00 +0:02,93 78 3
4 Igor Wojewódka 2007 UKS Aquarius Lesko 0:27,62 +0:03,55 76 2
5 Sokół Franek 2008 UKS Delfinek 0:27,78 +0:03,71 74 1
6 Marcin Siwarski 2007 UKS Aquarius Lesko 0:27,94 +0:03,87 72
7 Krupiński Oskar 2007 UKS Delfinek 0:28,69 +0:04,62 70
8 Szmyd Łukasz 2007 UKS Delfinek 0:28,90 +0:04,83 68
9 Kaszany Karol 2008 UKS Krzemień 0:29,03 +0:04,96 66
10 Adam Weimer 2008 UKS Aquarius Lesko 0:31,78 +0:07,71 64
11 Michał Mazur 2007 UKS Aquarius Lesko 0:32,22 +0:08,15 62
12 Karol Gierula 2009 UKS Aquarius Lesko 0:33,25 +0:09,18 60
13 Lisek Eryk 2008 UKS Krzemień 0:36,97 +0:12,90 58
14 Fryderyk Paprocki 2011 UKS Aquarius Lesko 0:59,50 +0:35,43 56
Markowicz Maciej 2008 UKS Delfinek
Drożdż Jędrzej 2007 UKS Krzemień
Dominik Matuszewski 2008 UKS Aquarius Lesko
Piotr Iwanieczko 2007 UKS Aquarius Lesko
M-CE 50 m st. grzbietowym dziewcząt Kat. II 2005-2006 Czas Strata I Pkt DRU
1 Jatczyszyn Amelia 2006 UKS Sanok 0:48,71 0:00:00 100 5
2 Paulina Turopolska 2005 UKS Aquarius Lesko 0:49,75 +0:01,04 80 4
3 Gromala Erwina 2005 UKS Krzemień 0:49,94 +0:01,23 78 3
4 Winnicka Michalina 2006 UKS Delfinek 0:51,87 +0:03,16 76 2
5 Dudka Joanna 2005 UKS Delfinek 0:52,22 +0:03,51 74 1
6 Miszczak Hania 2006 UKS Delfinek 0:52,71 +0:04,00 72
7 Bednarz Anna 2005 UKS Krzemień 0:53,38 +0:04,67 70
8 Magdalena Fabisiak 2006 MOSiR Brzozów 0:54,70 +0:05,99 68
9 Fundanicz Martyna 2006 UKS Delfinek 0:55,87 +0:07,16 66
10 Maciejewska Julia 2006 UKS Krzemień 0:57,87 +0:09,16 64
11 Vivien Ginda 2006 UKS Aquarius Lesko 0:58,84 +0:10,13 62
12 Blanka Słysz 2006 UKS Delfinek 0:59,25 +0:10,54 60
13 Żarska Martyna 2006 UKS Delfinek 0:59,52 +0:10,81 58
14 Amelia Duplaga 2005 MOSiR Brzozów 1:00,88 +0:12,17 56
15 Iga Sanecka 2006 UKS Aquarius Lesko 1:01,03 +0:12,32 54
16 Zięba Martyna 2006 UKS Delfinek 1:01,27 +0:12,56 52
17 Monika Białas 2005 UKS Sanok 1:02,31 +0:13,60 50
18 Laura Cecoń 2006 UKS Aquarius Lesko 1:03,00 +0:14,29 48
19 Julia Rymarowicz 2006 MOSiR Brzozów 1:03,75 +0:15,04 46
20 Julia Maślany 2006 UKS Aquarius Lesko 1:03,88 +0:15,17 44
21 Patrycja Kłosowicz 2005 UKS Aquarius Lesko 1:04,06 +0:15,35 42
22 Jagoda Reszczyńska 2006 UKS Aquarius Lesko 1:06,20 +0:17,49 40
23 Przybyła Blanka 2006 UKS Delfinek 1:09,72 +0:21,01 38
24 Julia Kardasz 2006 UKS Aquarius Lesko 1:14,06 +0:25,35 36
Kołodziej Wiktoria 2005 UKS Delfinek
Germańska Martyna 2005 UKS Delfinek
Tomkiewicz Sabina 2005 UKS Delfinek
Legin Maria 2005 UKS Delfinek
Jagoda Niedziela 2005 UKS Aquarius Lesko
Gabriela Niedziela 2006 UKS Aquarius Lesko
Gabriela Niedziela 2006 UKS Aquarius Lesko
Milena Kędra 2006 MOSiR Brzozów
M-CE 50 m st. grzbietowym chłopców Kat. II 2005-2006 Czas Strata I Pkt DRU
1 Sobota Kacper 2005 UKS Delfinek 0:43,62 0:00:00 100 5
2 Grasela Hubert 2005 UKS Delfinek 0:48,06 +0:04,44 80 4
3 Filip Ciuła 2005 MOSiR Brzozów 0:48,50 +0:04,88 78 3
4 Pucyk Kacper 2006 UKS Delfinek 0:48,56 +0:04,94 76 2
5 Dominik Ciuła 2005 MOSiR Brzozów 0:49,35 +0:05,73 74 1
6 Michał Nieznański 2006 UKS Aquarius Lesko 0:50,65 +0:07,03 72
7 Leszek Grzebyk 2006 UKS Aquarius Lesko 0:51,78 +0:08,16 70
8 Kocik Miłosz 2006 UKS Krzemień 0:51,99 +0:08,37 68
9 Jaruga Jakub UKS Sanok 0:54,57 +0:10,95 66
10 Jakub Kuśmider UKS Delfinek 0:55,22 +0:11,60 64
11 Darosz Kacper 2005 UKS Delfinek 0:56,62 +0:13,00 62
12 Adam Lochman 2005 UKS Aquarius Lesko 0:58,81 +0:15,19 60
13 Stanisław Jankowski 2005 UKS Aquarius Lesko 1:00,22 +0:16,60 58
14 Olek Gregorowicz 2006 MOSiR Brzozów 1:01,87 +0:18,25 56
15 Krzanowski Szymon UKS Sanok 1:08,66 +0:25,04 54
Michał Kaczmarski 2006 UKS Aquarius Lesko
Miłosz Konieczny 2005 MOSiR Brzozów
Rajchel Aleksander UKS SAnok
M-CE 50 m st. grzbietowym dziewcząt Kat. III 2004-2003 Czas Strata I Pkt DRU
1 Emilia Komska 2003 MOSiR Brzozów 0:39,28 0:00:00 100 5
2 Harsche Aleksandra 2004 UKS Delfinek 0:42,16 +0:02,88 80 4
3 Karolina Paczkowska 2003 MOSiR Brzozów 0:43,68 +0:04,40 78 3
4 Sandra Bułczyńska MOSiR Brzozów 0:46,15 +0:06,87 76 2
5 Julia Sanecka 2004 UKS Aquarius Lesko 0:46,25 +0:06,97 74 1
6 Zuzanna Stachyra 2004 UKS Aquarius Lesko 0:48,41 +0:09,13 72
7 Emilia Chudzikiewicz 2003 MOSiR Brzozów 0:50,63 +0:11,35 70
8 Ciwoniuk Nicol 2004 UKS Delfinek 0:51,28 +0:12,00 68
9 Marcelina Kardasz 2004 UKS Aquarius Lesko 1:02,03 +0:22,75 66
M-CE 50 m st. grzbietowym chłopców Kat. III 2004-2003 Czas Strata I Pkt DRU
1 Pereślucha Maciek 2004 UKS Delfinek 0:39,25 0:00:00 100 5
2 Mikołaj Czech 2004 MOSiR Brzozów 0:43,25 +0:04,00 80 4
3 Michał Komski 2003 MOSiR Brzozów 0:45,38 +0:06,13 78 3
4 Czekański Dominik 2003 UKS Delfinek 0:46,16 +0:06,91 76 2
5 Tomasz Jatczyszyn 2003 UKS Sanok SP1 0:47,56 +0:08,31 74 1
6 Sidor Filip 2003 UKS Krzemień 0:47,99 +0:08,74 72
7 Julian Wątróbski 2004 MOSiR Brzozów 0:48,94 +0:09,69 70
8 Bartek Zubel 2004 UKS Aquarius Lesko 0:49,88 +0:10,63 68
9 Paweł Weimer 2003 UKS Aquarius Lesko 0:52,40 +0:13,15 66
10 Fezza Gabriel 2004 UKS Delfinek 0:54,03 +0:14,78 64
11 Max Karwoski 2004 UKS Aquarius Lesko 0:59,09 +0:19,84 62
12 Kacper Popowski -Bigos 2004 UKS Aquarius Lesko 1:11,88 +0:32,63 60
Ryniak Jakub 2004 UKS Sanok
M-CE 50 m st. grzbietowym dziewcząt Kat.IV gimnazjum Czas Strata I Pkt DRU
1 Sara Filiks 2000 UKS Sanok 0:33,13 0:00:00 100 5
2 Prędki Renata 2002 UKS Delfinek 0:35,62 +0:02,49 80 4
3 Motyka Luiza 2001 UKS Delfinek 0:37,40 +0:04,27 78 3
4 Buszta Ula 2001 UKS Aquarius Lesko 0:44,97 +0:11,84 76 2
5 Bryś Marysia 2001 UKS Krzemień 0:45,07 +0:11,94 74 1
6 Marcelina Jankowska 2002 UKS Aquarius Lesko 0:47,28 +0:14,15 72
7 Anna Cichoń 2002 UKS Aquarius Lesko 0:49,16 +0:16,03 70
8 Klara Florek 2001 MOSiR Brzozów 0:51,43 +0:18,30 68
9 Aleksandra Wolak 2002 UKS Aquarius Lesko 1:01,44 +0:28,31 66
10 Emilia Wilińska 2002 UKS Aquarius Lesko 1:02,08 +0:28,95 64
Paszkowska Katarzyna 2002 UKS Krzemień
Harsche Katarzyna 2001 UKS Delfinek
Daria Malec 2002 UKS Delfinek
Michalina Ciesielska 2001 MOSiR Brzozów
M-CE 50 m st. grzbietowym chłopców Kat.IV gimnazjum Czas Strata I Pkt DRU
1 Pereślucha Jakub 2000 UKS Delfinek 0:33,56 0:00:00 100 5
2 Fudała Bruno 2002 UKS Delfinek 0:37,22 +0:03,66 80 4
3 Wiktor Gregorowicz 2001 MOSiR Brzozów 0:38,22 +0:04,66 78 3
4 Wrona Jan 2002 UKS Delfinek 0:41,35 +0:07,79 76 2
5 Piotr Schmidt 2001 MOSiR Brzozów 0:45,44 +0:11,88 74 1
6 Bartłomiej Bąk 2002 MOSiR Brzozów 0:46,85 +0:13,29 72
7 Hubert Maślany 2000 UKS Aquarius Lesko 0:53,68 +0:20,12 70
8 Paweł Duell 2001 UKS Aquarius Lesko 0:56,82 +0:23,26 68
Filip Krauz MOSiR Brzozów
22.11.2015 Nazwisko i imię Rok ur. Szkoła 22.11.2015 Strata I Pkt DRUŻYNA
M-CE 25 m st. klasyczny dziewcząt Kat. I 2007 i młodsi Czas Strata I Pkt DRU
1 Wrona Zuzanna 2007 UKS Delfinek 0:27,54 0:00:00 100 5
2 Chojnacka Pola 2007 UKS Delfinek 0:29,06 +0:01,52 80 4
3 Augustyn Klara 2007 UKS Krzemień 0:29,41 +0:01,87 78 3
4 Kądzioła Pola 2007 UKS Delfinek 0:29,84 +0:02,30 76 2
5 Julita Żak 2007 MOSiR Brzozów 0:29,90 +0:02,36 74 1
6 Bałaban Maria 2007 UKS Delfinek 0:31,57 +0:04,03 72
7 Julia Gnatek 2007 MOSiR Brzozów 0:35,43 +0:07,89 70
8 Julia Kowalska 2008 UKS Delfinek 0:35,72 +0:08,18 68
9 Lea Gnatek 2007 MOSiR Brzozów 0:39,03 +0:11,49 66
M-CE 25 m st. klasyczny chłopców Kat. I 2007 i młodsi Czas Strata I Pkt DRU
1 Antek Kustroń 2007 MOSiR Brzozów 0:27,44 0:00:00 100 5
2 Franek Wątróbski 2007 MOSiR Brzozów 0:31,25 +0:03,81 80 4
3 Szmyd Łukasz 2007 UKS Delfinek 0:31,78 +0:04,34 78 3
4 Krupiński Oskar 2007 UKS Delfinek 0:37,31 +0:09,87 76 2
5 Jakub Kobiałka 2007 MOSiR Brzozów 0:38,41 +0:10,97 74 1
M-CE 50 m st. klasyczny dziewcząt Kat. II 2005-2006 Czas Strata I Pkt DRU
1 Oliwia Fejdasz 2005 MOSiR Brzozów 0:49,59 0:00:00 100 5
2 Gromala Erwina 2005 UKS Krzemień 0:52,78 +0:03,19 80 4
3 Kot Amelia 2005 UKS Krzemień 0:55,88 +0:06,29 78 3
4 Fundanicz Martyna 2006 UKS Delfinek 0:57,72 +0:08,13 76 2
5 Sabina Niznik 2005 UKS Sanok 0:58,31 +0:08,72 74 1
6 Weronika Panek 2005 UKS Sanok SP1 1:01,53 +0:11,94 72
7 Barbara Gładysz 2005 MOSiR Brzozów 1:02,72 +0:13,13 70
8 Nowak Laura 2006 UKS Delfinek 1:05,97 +0:16,38 68
9 Miszczak Hania 2006 UKS Delfinek 1:06,44 +0:16,85 66
10 Blanka Słysz 2006 UKS Delfinek 1:12,50 +0:22,91 64
11 Blanka Przybyła 2005 UKS Delfinek 1:15,31 +0:25,72 62
Tomkiewicz Karolina 2005 UKS Delfinek
Bednarz Ania 2005 UKS Krzemień
Germańska Martyna 2005 UKS Delfinek
Weronika Kisilewicz 2005 UKS Delfinek
Milena Kędra 2005 MOSiR Brzozów
M-CE 50 m st. klasyczny chłopców Kat. II 2005-2006 Czas Strata I Pkt DRU
1 Rusinek Damian 2005 UKS Delfinek 0:48,10 0:00:00 100 5
2 Chycki Kamil 2005 UKS Krzemień 0:48,76 +0:00,66 80 4
3 Adam Wilusz 2006 MOSiR Brzozów 0:55,25 +0:07,15 78 3
4 Wiktor Florczak 2006 MOSiR Brzozów 0:56,69 +0:08,59 76 2
5 Miłosz Konieczny 2005 MOSiR Brzozów 0:56,82 +0:08,72 74 1
6 Kocik Miłosz 2006 UKS Krzemień 1:03,63 +0:15,53 72
7 Jakub Kuśmider UKS Delfinek 1:09,79 +0:21,69 70
Kuc Paweł 2005 UKS Delfinek
M-CE 50 m st. klasyczny dziewcząt Kat. III 2004-2003 Czas Strata I Pkt DRU
1 Martyna Krok 2003 MOSiR Brzozów 0:43,56 0:00:00 100 5
2 Przybyła Justyna 2004 UKS Delfinek 0:46,23 +0:02,67 80 4
3 Chojnacka Jagoda 2003 UKS Delfinek 0:47,41 +0:03,85 78 3
4 Emilia Chudzikiewicz 2003 MOSiR Brzozów 0:47,53 +0:03,97 76 2
5 Wielgosz Patrycja 2003 UKS Krzemień 0:48,36 +0:04,80 74 1
6 Kocik Julia 2004 UKS Krzemień 0:49,06 +0:05,50 72
7 Potaczała Marcjanna 2004 UKS Delfinek 0:54,25 +0:10,69 70
8 Bochnak Patrycja 2004 UKS Sanok 0:54,88 +0:11,32 68
9 Skiba Eliza 2004 UKS Delfinek 0:58,43 +0:14,87 66
10 Sopata Kinga 2004 UKS Delfinek 0:58,78 +0:15,22 64
11 Przygórzewska Lidia UKS Sanok 0:59,57 +0:16,01 62
Tobiasz Lena 2003 UKS Delfinek
Weronika Niemiec 2003 MOSiR Brzozów
M-CE 50 m st. klasyczny chłopców Kat. III 2004-2003 Czas Strata I Pkt DRU
1 Jakub Żak 2003 MOSiR Brzozów 0:42,59 0:00:00 100 5
2 Brajan Wrona 2003 MOSiR Brzozów 0:43,16 +0:00,57 80 4
3 Iwanicki Kacper 2003 UKS Delfinek 0:45,10 +0:02,51 78 3
4 Bramberger Maciej 2003 UKS Krzemień 0:49,28 +0:06,69 76 2
5 Czekański Dominik 2003 UKS Delfinek 0:50,53 +0:07,94 74 1
6 Michał Komski 2003 MOSiR Brzozów 0:50,97 +0:08,38 72
7 Jakub Ryniak 2003 UKS Sanok SP1 1:00,84 +0:18,25 70
M-CE 50 m st. klasyczny dziewcząt Kat.IV gimnazjum Czas Strata I Pkt DRU
1 Sidor Paulina 2002 UKS Delfinek 0:37,60 0:00:00 100 5
2 Renata Prędki 2002 UKS Delfinek 0:41,97 +0:04,37 80 4
3 Julia Lewicka 2002 UKS Sanok 0:42,78 +0:05,18 78 3
4 Alicja Piotrowska 2002 MOSiR Brzozów 0:44,00 +0:06,40 76 2
5 Iza Baran 2000 MOSiR Brzozów 0:49,63 +0:12,03 74 1
6 Anna Cichoń 2002 0:49,97 +0:12,37 72
7 Klara Florek 2001 MOSiR Brzozów 0:54,43 +0:16,83 70
Michalina Ciesielska 2001 MOSiR Brzozów
M-CE 50 m st. klasyczny chłopców Kat.IV gimnazjum Czas Strata I Pkt DRU
1 Maksymilian Chudzikiewicz 2001 MOSiR Brzozów 0:42,44 0:00:00 100 5
2 Patryk Bułczyński MOSiR Brzozów 0:42,77 +0:00,33 80 4
3 Zoszczak Kondrad 2000 UKS Krzemień 0:45,12 +0:02,68 78 3
4 Bakun Konrad 2002 UKS Krzemień 0:46,25 +0:03,81 76 2
5 Bartek Bąk 2002 MOSiR Brzozów 0:46,47 +0:04,03 74 1
Słysz Nikodem 2002 UKS Delfinek
22.11.2015 Nazwisko i imię Rok ur. Szkoła 22.11.2015 Strata I Pkt DRUŻYNA
M-CE 25 m st. dowolny dziewcząt Kat. I 2007 i młodsi Czas Strata I Pkt DRU
1 Wrona Zuzanna 2007 UKS Delfinek 0:24,94 0:00:00 100 5
2 Janczy Julia 2007 UKS Delfinek 0:25,31 +0:00,37 80 4
3 Dwornicka Michalina 2007 UKS Krzemień 0:26,47 +0:01,53 78 3
4 Julita Żak 2007 MOSiR Brzozów 0:28,72 +0:03,78 76 2
5 Latocha Natalia 2007 UKS Krzemień 0:28,96 +0:04,02 74 1
6 Bałaban Maria 2007 UKS Delfinek 0:29,56 +0:04,62 72
7 Lea Gnatek 2007 MOSiR Brzozów 0:32,90 +0:07,96 70
8 Emilia Chęć 2007 MOSiR Brzozów 0:35,84 +0:10,90 68
M-CE 25 m st. dowolny chłopców Kat. I 2007 i młodsi Czas Strata I Pkt DRU
1 Antek Kustroń 2007 MOSiR Brzozów 0:20,65 0:00:00 100 5
2 Franek Wątróbski 2007 MOSiR Brzozów 0:23,16 +0:02,51 80 4
3 Malec Maciek 2009 UKS Delfinek 0:24,75 +0:04,10 78 3
4 Jakub Kobiałka 2007 MOSiR Brzozów 0:31,13 +0:10,48 76 2
5 Markowicz Maciek 2008 UKS Delfinek 0:32,25 +0:11,60 74 1
6 Seweryn Jarosz 2007 MOSiR Brzozów 0:32,53 +0:11,88 72
Kszany Karol 2008 UKS Krzemień
Drożdż Jędrzej 2007 UKS Krzemień
Sokół Franek 2008 UKS Delfinek
M-CE 50 m st. dowolny dziewcząt Kat. II 2005-2006 Czas Strata I Pkt DRU
1 Oliwia Fejdasz 2005 MOSiR Brzozów 0:36,97 0:00:00 100 5
2 Kot Amelia 2005 UKS Krzemień 0:42,69 +0:05,72 80 4
3 Weronika Panek 2005 UKS Sanok 0:44,31 +0:07,34 78 3
4 Paulina Turopolska 2005 UKS Aquarius Lesko 0:44,69 +0:07,72 76 2
5 Sabina Niznik 2005 UKS Sanok SP1 0:44,75 +0:07,78 74 1
6 Jadczyszyn Amelia UKS Sanok 0:46,75 +0:09,78 72
7 Winnicka Michalina 2006 UKS Delfinek 0:47,50 +0:10,53 70
8 Magdalena Fabisiak 2006 MOSiR Brzozów 0:50,22 +0:13,25 68
9 Monika Biłas 2005 UKS Sanok 0:50,46 +0:13,49 66
10 Barbara Gładysz 2005 MOSiR Brzozów 0:52,16 +0:15,19 64
11 Amelia Duplaga 2005 MOSiR Brzozów 0:52,37 +0:15,40 62
12 Żarska Martyna 2006 UKS Delfinek 0:53,65 +0:16,68 60
13 joanna Dudka 2005 UKS Delfinek 0:54,19 +0:17,22 58
14 Wnuk Aleksandra 2006 UKS Delfinek 0:54,80 +0:17,83 56
15 Zięba Martyna 2006 UKS Delfinek 0:55,90 +0:18,93 54
16 Macjejewska Julia 2006 UKS Krzemień 0:58,66 +0:21,69 52
17 Vivien Ginda 2006 UKS Aquarius Lesko 0:59,88 +0:22,91 50
18 Julia Rymarowicz MOSiR Brzozów 1:04,84 +0:27,87 48
Kołodziej Wiktoria 2005 UKS Delfinek
Tomkiewicz Karolina 2005 UKS Delfinek
Tomkiewicz Sabina 2005 UKS Delfinek
Barzycka Zuzanna 2005 UKS Delfinek
Weronika Kisielewicz 2006 UKS Delfinek
Przybyła Blanka 2006 UKS Delfinek
M-CE 50 m st. dowolny chłopców Kat. II 2005-2006 Czas Strata I Pkt DRU
1 Rusinek Damian 2005 UKS Delfinek 0:37,43 0:00:00 100 5
2 Chycki Kamil 2005 UKS Krzemień 0:37,47 +0:00,04 80 4
3 Sobota Kacper 2005 UKS Delfinek 0:39,50 +0:02,07 78 3
4 Grasela Hubert 2005 UKS Delfinek 0:41,11 +0:03,68 76 2
5 Dominik Ciuła 2005 MOSiR Brzozów 0:41,47 +0:04,04 74 1
6 Filip Ciuła 2005 MOSiR Brzozów 0:42,84 +0:05,41 72
7 Jaruga Jakub UKS Sanok 0:43,84 +0:06,41 70
8 Pucyk Kacper 2006 UKS Delfinek 0:45,14 +0:07,71 68
9 Michał Nieznański 2006 UKS Aquarius Lesko 0:46,22 +0:08,79 66
10 Adam Wilusz 2006 MOSiR Brzozów 0:49,35 +0:11,92 64
11 Darosz Kacper 2005 UKS Delfinek 0:52,60 +0:15,17 62
12 Stanisław Jankowski 2005 UKS Aquarius Lesko 0:55,23 +0:17,80 60
13 Olek Gregorowicz 2006 MOSiR Brzozów 0:58,53 +0:21,10 58
14 Adam Lochman 2005 UKS Aquarius Lesko 0:59,49 +0:22,06 56
15 Leszek Grzebyk 2006 UKS Aquarius Lesko 0:59,90 +0:22,47 54
16 Krzanowski Szymon UKS Sanok 1:21,78 +0:44,35 52
Kuc Paweł 2005 UKS Delfinek
Wiktor Florczak 2006 MOSiR Brzozów
Rajchel Aleksander UKS Sanok
M-CE 50 m st. dowolny dziewcząt Kat. III 2004-2003 Czas Strata I Pkt DRU
1 Emilia Komska 2003 MOSiR Brzozów 0:34,03 0:00:00 100 5
2 Harsche Aleksandra 2004 UKS Delfinek 0:34,38 +0:00,35 80 4
3 Karolina Paczkowska 2003 MOSiR Brzozów 0:34,81 +0:00,78 78 3
4 Roksana Tworzydlak 2003 UKS Aquarius Lesko 0:37,68 +0:03,65 76 2
5 Martyna Krok 2003 MOSiR Brzozów 0:39,28 +0:05,25 74 1
6 Bochnak Patrycja 2004 UKS Sanok 0:39,71 +0:05,68 72
7 Kocik Julia 2004 UKS Krzemień 0:39,75 +0:05,72 70
8 Chojnacka Jagoda 2003 UKS Delfinek 0:39,81 +0:05,78 68
9 Julia Sanecka 2004 UKS Aquarius Lesko 0:40,37 +0:06,34 66
9 Sandra Bułczyńska MOSiR Brzozów 0:40,37 +0:06,34 66
11 Przybyła Justyna 2004 UKS Delfinek 0:40,58 +0:06,55 62
12 Zuzanna Stachyra 2004 UKS Aquarius Lesko 0:40,69 +0:06,66 60
13 Wielgosz Patrycja 2003 UKS Krzemień 0:40,97 +0:06,94 58
14 Ciwoniuk Nicol 2004 UKS Delfinek 0:43,08 +0:09,05 56
15 Przygórzewska Lidia UKS Sanok 0:43,84 +0:09,81 54
16 Potaczała Marcjanna 2004 UKS Delfinek 0:51,44 +0:17,41 52
17 Sopata Kinga 2004 UKS Delfinek 0:56,47 +0:22,44 50
18 Skiba Eliza 2004 UKS Delfinek 1:07,75 +0:33,72 48
Tobiasz Lena 2003 UKS Delfinek
M-CE 50 m st. dowolny chłopców Kat. III 2004-2003 Czas Strata I Pkt DRU
1 Brajan Wrona 2003 MOSiR Brzozów 0:32,09 0:00:00 100 5
2 Pereślucha Maciej 2004 UKS Delfinek 0:36,40 +0:04,31 80 4
3 Jakub Żak 2003 MOSiR Brzozów 0:36,75 +0:04,66 78 3
4 Mikołaj Czech 2004 MOSiR Brzozów 0:36,82 +0:04,73 76 2
5 Iwanicki Kacper 2003 UKS Delfinek 0:37,31 +0:05,22 74 1
6 Sidor Filip 2003 UKS Krzemień 0:39,06 +0:06,97 72
7 Bramberger Maciej 2003 UKS Krzemień 0:39,28 +0:07,19 70
8 Julian Wątróbski 2004 MOSiR Brzozów 0:42,19 +0:10,10 68
9 Fezza Gabriel 2004 UKS Delfinek 0:43,02 +0:10,93 66
10 Jatczyszyn Tomasz 2003 UKS Sanok 0:44,60 +0:12,51 64
11 Bartek Zubel 2004 UKS Aquarius Lesko 0:45,97 +0:13,88 62
12 Paweł Weimer 2003 UKS Aquarius Lesko 0:46,88 +0:14,79 60
13 Ryniak Jakub 2003 UKS Sanok 0:49,00 +0:16,91 58
14 Max Karwoski 2004 UKS Aquarius Lesko 0:52,45 +0:20,36 56
Czekański Dominik 2003 UKS Delfinek
M-CE 50 m st. dowolny dziewcząt Kat.IV gimnazjum Czas Strata I Pkt DRU
1 Sara Filiks 2000 UKS Sanok 0:29,16 0:00:00 100 5
2 Motyka Luiza 2001 UKS Delfinek 0:31,06 +0:01,90 80 4
3 Sidor Paulina 2002 UKS Delfinek 0:31,15 +0:01,99 78 3
4 Alicja Piotrowska 2002 MOSiR Brzozów 0:34,22 +0:05,06 76 2
5 Julia Lewicka 2002 UKS Sanok 0:35,12 +0:05,96 74 1
6 Iza Baran 2000 MOSiR Brzozów 0:37,34 +0:08,18 72
7 Anna Cichoń 2002 UKS Aquarius Lesko 0:38,25 +0:09,09 70
8 Kaszecka Klaudia 2002 UKS Krzemień 0:40,32 +0:11,16 68
9 Marcelina Jankowska 2002 UKS Aquarius Lesko 0:40,37 +0:11,21 66
Prędki Renata 2002 UKS Delfinek
Paszkowska Katarzyna 2002 UKS Krzemień
Bryś Maria 2001 UKS Krzemień
Kinga Reszczyńska 2002 UKS Aquarius Lesko
Fiałka Zofia 2002 UKS Aquarius Lesko
M-CE 50 m st. dowolny chłopców Kat.IV gimnazjum Czas Strata I Pkt DRU
1 Pereślucha Jakub 2000 UKS Delfinek 0:29,75 0:00:00 100 5
2 Wiktor Gregorowicz 2001 MOSiR Brzozów 0:30,03 +0:00,28 80 4
3 Patryk Bułczyński MOSiR Brzozów 0:30,72 +0:00,97 78 3
4 Fdała Bruno 2002 UKS Delfinek 0:30,84 +0:01,09 76 2
5 Maksymilian Chudzikiewicz 2001 MOSiR Brzozów 0:32,88 +0:03,13 74 1
6 Piotr Schmidt 2001 MOSiR Brzozów 0:33,77 +0:04,02 72
7 Zoszczak Konrad 2000 UKS Krzemień 0:35,34 +0:05,59 70
8 Wrona Jan 2002 UKS Delfinek 0:36,19 +0:06,44 68
9 Bakun Konrad 2002 UKS Krzemień 0:38,50 +0:08,75 66
10 Filip Krauz MOSiR Brzozów 0:38,90 +0:09,15 64
11 Hubert Maślany 2000 UKS Aquarius Lesko 0:40,25 +0:10,50 62
12 Duel 2002 UKS Delfinek 1:09,44 +0:39,69 60
Stankiewicz Paweł 2000 UKS Krzemień
ROZMIAR CZCIONKI