Wyniki i Tabela/siat

LETNIE GRAND PRIX W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ – BRZOZÓW 2016

Końcowa klasyfikacja I turnieju – 26.06.2016R.

I miejsce: Michał Witkoś / Jakub Szydło

II miejsce: Dawid Mazur / Norbert Huber

III miejsce: Patryk Jagiełło / Maciej Barszczewski

IV miejsce: Michał Florek / Michał Ciebień

V-VI miejsce: Jan Pyrsak / Łukasz Drążek

Mateusz Węklar / Maciej Świątek

VII-VIII miejsce: Dominik Frodyma / Daniel Szuba

Dawid Wiczkowski / Dawid Jakóbski

Lp. Zawodnik 1 Zawodnik 2 Rezerwowy I II III Razem

punktów

1 Michał Witkoś Jakub Szydło   50      
2 Dawid Mazur Norbert Huber   45      
3 Patryk Jagiełło Maciej Barszczewski   40      
4 Michał Florek Michał Ciebień   35      
5-6 Jan Pyrsak Łukasz Drążek   20      
5-6 Mateusz Węklar Maciej Świątek   20      
7-8 Dominik Frodyma Daniel Szuba   15      
7-8 Dawid Wiczkowski Dawid Jakóbski   15      
               
               
               
               

Końcowa klasyfikacja Letniego Grand Prix:

I miejsce: Kamil Kozłowski / Piotr Groszek

II miejsce: Mateusz Hadała / Grzegorz Rusin

III miejsce: Dawid Mazur / Norbert Huber

IV miejsce: Michał Smelik / Piotr Górski

V-VI miejsce: Damian Rychlicki / Mateusz Węklar

Tomasz Podulka / Kamil Kocur

VII-VIII miejsce: Dawid Kędra / Arkadiusz Smoleń

Tabela po IV turniejach

Lp. Zawodnik 1 Zawodnik 2 Rezerwowy I II III IV Razem

punktów

1 Dawid Mazur Norbert Huber   10 20 35 45 110
2 Dawid Kędra Jakub Jagielski   45 40 20 105
3 Jakub Kosiek Jakub Kalandyk   50 50 100
4 Damian Rychlicki Mateusz Węklar   20 15 20 35 90
  Michał Bilski Kamil Kozłowski Piotr Groszek 40 50 90
  Michał Smelik Piotr Górski   45 45 90
7 Tomasz Żyła Michał Kozubal Piotr Lorenc 40 10 10 60
8 Tomasz Podulka Kamil Kocur Szymon Wąsowicz 35 15 50
  Mateusz Hadała Wojciech Rusin Grzegorz Rusin     10 40 50
  Jakub Szydło Michał Witkoś   50 50
  Dominik Frodyma Aleksander Knurek Albert Glazar 15 10 20 45
  Marcin Trojan Maksymilian Gajdek   20 15 35
  Jan Pyrsak Łukasz Drążek   35 35
  Witold Pilch Mariusz Witko   10 20 30
  Patryk Jagiełło Michał Florek Michał Ciebień 10 10 10 30
  Dawid Jakóbski Dawid Wiczkowski   10 10 20
  Piotr Pisaniak Kamil Michura   10 10 20
  Damian Bodziak Dominik Bodziak   10 10 20
  Jakub Jaklik Bogusław Hnat   10 10 20
  Rafał Hasiak Radosław Ryzner   15 15
  Kamil Koniuszewski Karol Pomykała   15 15
  Patryk Gacek Kamil Izdebski   15 15
  Konrad Ryba Mateusz Ankowski   10 10
  Piotr Kozubal Bartłomiej Brzana   10 10
  Rafał Fal Kamil Chryń   10 10
  Wojciech Draguła Daniel Terkała   10   10
  Patryk Grzebień Damian Barłóg   10 10
  Bartek Wilk Damian Strączek   10 10
  Maciesz Barszczewski Tomasz Adamczyk   10 10
  Daniel Szuba Paweł Kasperkowicz   10 10
  Konrad Witek Marcin Kozioł   10 10

I TURNIEJ – 4.07.2015 r.

I miejsce: Jakub Kosiek / Jakub Kalandyk

II miejsce: Dawid Kędra / Jakub Jagielski

III miejsce: Tomasz Żyła / Michał Kozubal

IV miejsce: Jan Pyrsak / Łukasz Drążek

V-VI miejsce : Marcin Trojan Maksymilian Gajdek

Damian Rychlicki / Mateusz Węklar

VII-VIII miejsce: Dominik Frodyma / Aleksander Knurek

Kamil Koniuszewski / Karol Pomykała

II TURNIEJ – 18.07.2015 r.

I miejsce: Jakub Kosiek / Jakub Kalandyk

II miejsce: Michał Smelik / Piotr Górski

III miejsce: Dawid Kędra / Jakub Jagielski

IV miejsce: Tomasz Podulka / Kamil Kocur

V-VI miejsce: Maciej Świątek / Bartosz Zimka

Dawid Mazur / Norbert Huber

VII-VIII miejsce: Damian Rychlicki / Mateusz Węklar

Rafał Hasiak / Radosław Ryzner

III TURNIEJ – 8.08.2015 r.

I miejsce: Jakub Szydło / Michał Witkoś

II miejsce: Michał Smelik / Piotr Górski

III miejsce: Michał Bilski / Kamil Kozłowski

IV miejsce: Dawid Mazur / Norbert Huber

V-VI miejsce: Damian Rychlicki / Mateusz Węklar

Witold Pilch / Mariusz Witko

VII-VIII miejsce: Tomasz Podulka / Szymon Wąsowicz

Marcin Trojan / Maksymilian Gajdek

IV TURNIEJ – 22.08.2015 r.

I miejsce: Michał Bilski / Piotr Groszek

II miejsce: Dawid Mazur / Norbert Huber

III miejsce: Mateusz Hadała / Grzegorz Rusin

IV miejsce: Mateusz Węklar / Bartosz Zimka

V -VI miejsce: Dawid Kędra / Jakub Jagielski

Aleksander Knurek / Albert Glazar

VII miejsce: Patryk Gacek / Kamil Izdebski

ROZMIAR CZCIONKI