II turniej letniego grand prix w siatkowce plazowej 23/07/2016r

W sobotę 23 lipca 2016 r. na boiskach kompleksu sportowo – rekreacyjnego w Brzozowie odbył się drugi turniej Letniego Grand Prix w siatkówce plażowej – Brzozów 2016. Organizatorem zawodów jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzozowie, a patronat honorowy nad imprezą sprawuje Burmistrz Brzozowa.

W drugim turnieju wzięło udział 9 par. Turniej przeprowadzono systemem brazylijskim dla 12 zespołów (mecze rozgrywane były do 2 wygranych setów – set do 21 punktów, ti-break do 15 punktów).

Po rozegraniu wszystkich meczy turnieju zwyciężyła para Michał Smelik / Mariusz Witkoz Przemyśla, którzy finale po zaciętym meczu wygrali wynikiem 2:1 z parą –Marcin Bujak / Marcin Magryś. W meczu o III miejsce zwyciężyła paraPatryk Jagiełło / Damian Rychlicki pokonując parę Bartosz Zimka / Mateusz Węklarwynikiem 2:1.

Na koniec zawodów pracownik brzozowskiego MOSiR-u Piotr Kędra podsumował cały turniej oraz udekorował zwycięzców pamiątkowymi dyplomami.

Dziękujemy uczestnikom za przybycie i uczestnictwo w turnieju, jednocześnie gratulując zwycięzcom.

Zapraszamy na kolejny turniej Letniego Grand Prix w siatkówce plażowej, który odbędzie się 30 lipca (sobota) o godz. 9:00

Końcowa klasyfikacja II turnieju:

I miejsce: Michał Smelik / Mariusz Witko

II miejsce: Marcin Bujak / Marcin Magryś

III miejsce: Patryk Jagiełło / Maciej Barszczewski

IV miejsce: Bartosz Zimka / Mateusz Węklar

V-VI miejsce: Jan Pyrsak / Łukasz Drążek

Dominik Bodziak / Damian Bodziak

VII-VIII miejsce: Radosław Kielar / Mateusz Śliwa

Tomasz Dereń / Bartek Rakoczy