Medale i podium w finale POŁUDNIOWO PODKARPACKIEJ LIGI W PŁYWANIU

W niedzielę 28 maja 2017 roku na pływalni w Lesku odbyły się finałowe zawody w ramach II Edycji Południowo Podkarpackiej Ligi w pływaniu. Zawody skupiły wokół siebie ponad 250 pływaków z terenu południowego Podkarpacia. W trakcie całego sezonu zawodnicy w Leska, Sanoka, Krosna, Strzyżowa, Ustrzyk Dolnych i Brzozowa startowali w szeregu zawodów pływackich w trakcie których zbierali punkty zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i drużynowej. W  sezonie zawodnicy wykazywali swoje umiejętności w czterech różnych stylach pływackich. W każdych zawodach startowało wielu uczestników co pokazywało że ta rywalizacja ma bardzo duże zainteresowanie wśród młodzieży. Po raz kolejny zawodnicy z sekcji pływackiej MOSiR Brzozów trenujący pod okiem trenera Dariusza Watróbskiego pokazali się z dobrej strony i w sezonie zbierali regularnie punkty w obu klasyfikacjach. Uczestnicy zostali podzieleni na cztery grupy wiekowe z podziałem na dziewczęta i chłopców. W indywidualnej klasyfikacji kilku z naszych pływaków stanęło na przysłowiowym „pudle”. Natomiast w klasyfikacji drużynowej po raz kolejny drużyna z Brzozowa zdobyła drugie miejsce ustępując pola jedynie zawodnikom z Ustrzyk Dolnych. Szczegółowe wyniki z zawodów oraz klasyfikacja końcowa poniżej:

Wyniki I start

Wyniki II start

Punktacja Indywidualna Finał II Edycji PPL w Pływaniu

Punktacja Zespołowa FINAŁ

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzozowie pragnie podziękować dzieciom i młodzieży za aktywny udział zarówno w treningach jak i samych zawodach.

Szczególne podziękowania kierujemy do Burmistrza Brzozowa Józefa Rzepki, za wsparcie finansowe i ufundowanie brzozowskim pływakom klubowych czepków i koszulek. Dziękujemy również Józefowi Baranowi dyrektorowi ZEAS za udostępnianie autobusu którym zawodnicy jeżdżą na wszystkie zawody.

foto: RY-SA.pl