Mistrzostwa Podkarpacia Młodzieży w siatkówce plażowej na obiektach MOSiR

Chociaż do otwarcia sezonu letniego na Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym w Brzozowie pozostał jeszcze tydzień to siatkarki plażowe rozegrały już pierwszy turniej. W sobotę 3 czerwca przy pięknej pogodzie na boiskach do siatkówki plażowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzozowie  przy ul. Słonecznej odbyły się mistrzostwa województwa podkarpackiego w siatkówce plażowej juniorek.

Rozgrywki prowadzone były pod nadzorem Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej, a ich otwarcia dokonał szef wydziału siatkówki plażowej Pan Marcin Gontarz. MOSiR w Brzozowie już trzeci sezon z rzędu pomaga organizować te rozgrywki co doskonale obrazuje naszą współpracę z PWZPS w Rzeszowie.  Do zmagań przystąpilo 12 par zawodniczek reprezentujących Przemyśl, Mielec, Krosno i Stalową Wolę . Zawody rozegrano systemem brazylijskim i po rozegraniu wszystkich zaplanowanych  spotkań klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
1 miejsce:
Aleksandra Świątkowska / Małgorzata Konieczny
2 miejsce:
Alicja Konieczny / Agnieszka Konieczny
3 miejsce:
Aleksandra Baran / Natalia Szajowska

Na koniec sędzia główny podsumował zawody i wręczył najlepszym dyplomy i pamiątkowe statuetki.
 
Dzień pózniej w niedzielę 4 czerwca nasze boiska ponownie gościły siatkarki plażowe, które walczyły o Mistrzostwo Podkarpacia w Siatkówce Plażowej w kategorii kadetek. Do turnieju zgłosiło się 6 par, które zostały podzielone na dwie grupy. Po kilku godzinach siatkarskich zmagań najlepszą parą okazała się para Julia Koza/Alicja Konieczny z Mielca pokonując w finale parę Aleksandra Lewiarz/Gabriela Jaroch z Przemyśla.
 
Za tydzień w sobotę kolejne siatkarskie zmagania na obiektach MOSiR-u! Tym razem o Mistrzostwo Podkarpacia w siatkówce plażowej zagrają młodziczki. 
 

Zapraszamy w sobotę 10 czerwca na turniej oraz na otwarcie sezonu letniego na odkrytym basenie !

fot. RY-SA