TRZY6 na Carpatia Extreme Festival w Rzeszowie

TRZY6 to nieformalne stowarzyszenie, które reprezentują Kuba Kundzierewicz i Kuba Dudek.

Od tamtego roku chłopaki coraz częściej zaczęli wybierać się na zawody w różnych miastach Polski m.in. Kielce, Katowice, Kraków, czy Rzeszów.

Carpatia Extreme Festival to zawody, które odbyły się w dniach 14-17 lipca właśnie w Rzeszowie. Wyjazd i start na zawodach w Rzeszowie był możliwy dzięki wsparciu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzozowie oraz Burmistrza Brzozowa Józefa Rzepki. Były to pierwsze tak duże zawody w których brali oni udział, nie tylko pod względem poziomu jazdy, ale również organizacji i puli nagród, która wynosiła aż 30 tysięcy złotych.

Chłopaki swój udział zaczęli od piątkowych kwalifikacji, które zakończyli na bardzo dobrych miejscach (Kuba Kundzierewicz – 10 miejsce, Kuba Dudek – 14 miejsce). Dobre przejazdy pozwoliły na zakwalifikowanie się do sobotniego półfinału, w którym jednak poziom jazdy był już na tyle wysoki, że niestety chłopakom nie udało się przejść do niedzielnego finału w którym brało udział dziesięciu najlepszych zawodników. Mimo zakończenia rywalizacji w półfinałach, były to naprawdę bardzo dobre zawody brzozowskich reprezentantów którzy z niecierpliwością czekają na zawody na swoim terenie, bo już 29 lipca odbędą sie zawody ”TRZY6_CHILL_CONTEST” na Skateparku w Brzozowie przy ul. Legionistów 3.