Beniaminek Kids Ligę czas zacząć!

              Beniaminek Kids Ligę czas zacząć. 01.10.2017 roku ruszyła kolejna edycja rozgrywek piłkarskich w Krośnie. W kategorii U-8 Szkółka Piłkarska MOSiR Brzozów wystawiła dwa zespoły.

W drużynie MOSiR I występują: Byczek Antoni , Kuba Piegdoń, Franciszek Wróbel, Dawid Futyma, Sebastian Frydrych, Sowiński Paweł, Szałajko Filip, Dydek Szymon, Wojnicki Wiktor oraz Pietryka Miłosz. Drużynę Brzozów

MOSiR II reprezentują: Bartłomiej Dobosz, Gabriel Filak, Alan Wojtoń, Artur Bodzioch, Antoni Urmański, Jakub Grzyb, Igor Kędra, Mateusz Kolbuch, Gabriel Gerlach oraz Miłosz Hędrzak.

             Mamy zaszczyt rywalizować z takimi drużynami jak: Beniaminek Girls Young, MOSiR Dukla, FC Lions Rogi i Korona Beskidu Young. Po dwóch kolejkach nasze zespoły spisują się dobrze. W takich rozgrywkach szukamy przede wszystkim radości z gry w piłkę. Uczymy się gry zespołowej jak i indywidualnej. Młodsi uczestnicy stawiają pierwsze kroki na tak fajnym turnieju. Nabierane doświadczenie pozwala im na radzenie sobie z rożnymi sytuacjami meczowymi. Wygrane, zremisowane jak i przegrane pokazują, że schodzimy z boiska zawsze dumnie i z kulturą. Dzieci starają się dokładnie podawać , prowadzić piłkę obiema nogami, wspierać się w trudnych chwilach jak i radosnych, po strzelonych bramkach. Dziękuje na rodzicom naszych podopiecznych za pomoc w organizacji i kulturalny doping. Przed nami jeszcze trzy kolejki, a najbliższa w niedziele 15.10.2017. Trzymamy kciuki i gorąco dopingujemy!!!

Trener: Jakub Brajewski