Poniedziałkowy sparing z Kolejarzem Zagórz

                  W ramach treningu piłkarze Szkółki Piłkarskiej MOSiR Brzozów rozegrali mecz sparingowy z zaprzyjaźnioną szkółką piłkarską Kolejarz Zagórz. Naszą drużynę reprezentowało dwunastu zawodników (Antek Urmański, Antek Byczek, Filip Szałajko, Franek Wróbel, Kuba Piegdoń, Paweł Sowiński, Adrian Data, Michał Zając, Miłosz Pietryka, Adrian Szczepek, Artur Bodzioch i Szymek Dydek). Drużyny składały się z pięciu zawodników grających  w polu plus bramkarz, a każde spotkanie trwało 10 minut. Młodzi piłkarze pokazali moc na boisku, a we wszystkich spotkaniach dawali z siebie wszystko. Dzięki takiej postawie wygrali prawie wszystkie mecze, remisując tylko jeno spotkanie. Małymi krokami dążą do coraz bardziej składnych akcji oraz poprawy gry zarówno w obronie jak i ataku. Dziękujemy za przyjazd Kolejarzowi Zagórz i rozegranie z naszymi drużynami w miłej i kulturalnej atmosferze emocjonujących spotkań.