AKADEMIA PIŁKARSKA LECH POZNAŃ. Wielkie Otwarcie 16.09.2018r godz.15:00

Mamy wielką przyjemność poinformować Państwa o nowo otwartej szkółce piłkarskiej Lech Poznań Football Academy Brzozów.
Lech Poznań Football Academy (LPFA) to sieć szkółek piłkarskich dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Zajęcia będą prowadzone dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny. Nasza baza dydaktyczna w Brzozowie składa się z boiska trawiastego przy stadionie, oraz dużej hali sportowej w okresie zimowym.

Szkółka Lech Poznań football Academy będzie działać przy wsparciu miasta i gminy Brzozów na czele z Panem Burmistrzem Józefem Rzepką oraz Klubem sportowym Brzozovia i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Brzozowie.

LPFA oddział w Brzozów będzie prowadzony we współpracy z poznańskim klubem. W założeniu najlepsi zawodnicy LPFA trafiają do rozpoczynającej szkolenie od szóstego roku życia Akademii Lecha Poznań.

Trzon kadry trenerskiej w Brzozowie stanowić będą trenerzy po AWF-ie z licencją UEFA B. Takie działanie zapewnia prawidłową realizację planów treningowych oraz bezpośredni nadzór nad zawodnikami. Sympatyczni i sumienni trenerzy mogą dokładnie określić potencjał dziecka i szybko zidentyfikować jego talent. Dzieci po każdym treningu są nagradzane naklejkami, które zbierają na plansze motywacyjną, tak by po jej zapełnieniu mogli uroczyście otrzymać puchar wzorowego piłkarza LPFA.

Treningi dzieci będą się odbywały w wtorki i czwartki od godziny 16:30

Zapraszamy na dwa pierwsze treningi bezpłatne podczas których rodzic oraz dziecko ma możliwość sprawdzenia naszej Akademii.

Koszt miesięczny to 109 zł w przypadku jednego dziecka, drugie dziecko to 79 zł.
LPFA w Brzozowie zapewnia darmowe bilety na mecze dla dzieci i 50% zniżką dla ich rodziców i opiekunów spotkania z zawodnikami pierwszego zespołu Lecha, eskorty na meczach Ekstraklasy czy wspólne kibicowanie na trybunie rodzinnej. I tym sposobem będziemy mieli okazję przeżyć przygodę z Lechem Poznań na swoim pierwszym wyjeździe do Poznania jeszcze w tym roku .

Zapraszamy dzieci z Brzozowa i okolic na treningi.
Kontakt do managera: Dawid Gorzelany
Tel. 500-303-311
Więcej informacji i zapisy :
https://www.lpfa.pl/