Mikołajki w Szkółce Piłkarskiej MOSiR Brzozów

Zwyczajem jest że co roku 6 grudnia obchodzimy dzień św. Mikołaja. Rownież w tym roku nie zapomniał on o dzieciach, które pracowały cały rok swoim zachowaniem na prezenty.
Mikołaj przyjechał w nocy pod dom trenera, otworzył jego garaż i zostawił mnóstwo łakoci, owoców, komino-czapek i innych gadżetów. W piątek zostały zorganizowane nietypowe zajęcia. Na początku wszystkie dzieci z trzech grup rozgrywały mecze strzelając przy tym mnóstwo bramek. Następnie odwiedziła nas Pani Hania Szelast która przeprowadziła trening mentalny z dziećmi. Po tym zgasły wszystkie światła a na ścianie ujrzeliśmy wyświetlane filmiki z projektora. Pozdrowienia, słowa motywacyjne, pełne optymizmu i wsparcia udzielili nam:
??Coach biegania
? Ultramaratonka
? Koordynator parkrun Rzeszów – Kelli Wróbel

Katarzyna Złamaniec educator z.one concept w: z.one concept Polska
Właściciel w: Atelier & Academy

Paweł Sanecki kierowca rajdowy, stawał na podium Mistrzostw Polski w Wyscigach Górskich 4 krotnieObecnie vice Mistrz Polski w klasie A-2000

oraz sam……..

Kajetan Kajetanowicz – kierowca rajdowy (Automobilklub Polski) zawodnik LOTOS Rally Team, Rajdowy Mistrz Europy w 2015, 2016 i 2017 roku oraz czterokrotny Rajdowy Mistrz Polski w latach 2010-2013.trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy
DZIĘKUJEMY ❤️⚽️

Po tym wszystkim dzieciom za dobre zachowanie zostały rozdane prezenty, które wywołały fale radości i uśmiechów.
Dziękuje w pomocy organizacji Panu Adamowi Gerlachowi właścicielowi NIKO_GAB, Panu Bogdanowi Jantoszowi właścicielowi Cytruska, Pani Hani Szelast przedstawiciele handlowej Goplany, Panu Marcinowi Janowskiemu, Burmistrzowi Brzozowa Szymonowi Stapińskiemu , MOSiRowi Brzozów i wszystkim rodzicom naszych kochanych dzieci.

WSPÓLNIE BUDUJEMY RAD⚽️ŚĆ!!! ❤️

Trener Jakub Brajewski