Turniej Szkółki Piłkarskiej MOSiR Brzozów pod patronatem NIKO_GAB

Kolejna przygoda, dla dzieci, którą wspólnie 20.01.2019 r. stworzyliśmy z firmą Pana Adama i Sabiny Gerlach NIKO_GAB za nami. Dzieciaki z kategorii U-8 mogły rywalizować między sobą z takimi zespołami jak: Akademia Piłkarska Sanok, Bardomed Krosno, Beniaminek Krosno, Kolejarz Zagórz i Remix Niebieszczany. Niedzielny poranek dla każdego młodego piłkarza wzbudził wiele pozytywnych emocji od pierwszego gwizdka. Na boisku między zespołami było widać wiele dokładnych przeprowadzonych składnych akcji, fantastycznych goli, jak i lekki grymas po ich stracie. Smutek mijał natychmiastowo, bo miedzy czasie każdy mógł skorzystać z gry z mini boiska. Na nim wyrównywały się szanse, a bramki stracone zamieniały się w zdobyte. Tego dnia nie zapomną chłopaki z Brzozowa. To oni po pięknej rywalizacji „każdy z każdym” wznieśli puchar wygrywając cały turniej.

Wyniki:

Szkółka Piłkarska MOSiR Brzozów – Akademia Piłkarska Sanok 4:0

Szkółka Piłkarska MOSiR Brzozów – Kolejarz Zagórz 6:2

Szkółka Piłkarska MOSiR Brzozów – Bardomed Krosno 3:2

Szkółka Piłkarska MOSiR Brzozów – Beniaminek Krosno 0:0

Szkółka Piłkarska MOSiR Brzozów – Remix Niebieszczany 2:0

Kadra: Michał Zając, Artur Bodzioch, Antoni Byczek, Kuba Piegdoń, Franciszek Wróbel, Bartosz Dobosz, Gabriel Gerlach, Mateusz Kolbuch, Adrian Data

Dziękujemy serdecznie rodzicom dzieci z Szkółki Piłkarskiej MOSiR Brzozów za przygotowanie pysznych przekąsek i smacznego ciepłego dania, zgromadzonym kibicom za pozytywny doping oraz firmie NIKO_GAB za ufundowanie nagród i pomocy w organizacji turnieju.

Trener Jakub Brajewski