Dni Brzozowa z MOSiR Brzozów-podsumowanie

W sobotę 20 lipca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzozowie wpisując się w program obchodów XXIII Dni Brzozowa przeprowadził dwie imprezy sportowo rekreacyjne skierowane do mieszkańców gminy Brzozów i nie tylko. Zmagania sportowe rozpoczęli młodzi adepci piłki nożnej startując w turnieju „Dziecięca Liga Mistrzów”. Dzieci rozegrały turniej systemem każdy z Każdym rywalizując w dwóch grupach wiekowych 2008-2009 oraz 2010 i młodsi. Po rozegraniu wszystkich spotkań, a należy podkreślić, że każde z nich było bardzo zacięte a każda drużyna walczyła do ostatniego gwizdka klasyfikacja w obydwu grupach wyglądała następująco:

W roczniku 2008 2009:

AC Milan

FC Barcelona

Juventus

Piast

PSG

Jagiellonia

W roczniku 2010 i młodsi:

FC Barcelona

Atletico Madryt

Liverpool

Juventus

Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał z rąk Burmistrza Brzozowa Przemysława Lenia upominek i dyplom, a trzy najlepsze zespoły. Po wręczeniu wszystkich nagród każdy uczestnik mógł skorzystać z piłek Bumper Ball, które były dodatkową atrakcją przygotowana przez organizatora. Do organizacji całej imprezy włączyła się fundacja Banku PKO BP oraz stowarzyszenie sportowe Orzełki Brzozów, za co serdecznie dziękujemy.

Następnie na stadionie lekkoatletycznym, przy gorących rytmach muzyki latynoamerykańskiej odbył się trening ZUMBY, która jest kompletnym programem treningowym, zawierającym wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi. Po tym jak uczestnicy  byli zaangażowani w trening można stwierdzić.

 

W kolejnym dniu obchodów Dni Brzozowa już po raz kolejny odbyły się Brzozowskie Biegi Rodzinne organizowane przez stowarzyszenie sportowe Orzełki Brzozów wspólnie z brzozowskim MOSiR-em. Jest to impreza Lekkoatletyczna skierowana do całych rodzin w trakcie, której rozgrywane są wyścigi biegowe na rożnych dystansach i rożnych kategoriach wiekowych. Rozgrywana jest również MILA Brzozowska.
Jak co roku współzawodnictwo sportowe otworzył „Bieg Krasnala”, na dystansie 100 metrów rywalizowały najmłodsze dzieci. Podczas przerwy między biegami można było obejrzeć występ akrobatyczny BraciKłeczek finalistów „MAM TALENT”.
W kolejnym etapie zmagań podczas biegów sprinterskich kobiet i mężczyzn na 300 metrów widać było sporą rywalizację. Zdrowa walka sportowa również była widoczna również w biegu rodzinnym na 800 metrów, podzielonym na kategorię kobiet i mężczyzn . Ostatnia konkurencja „Mila brzozowska” była obsadzona niewątpliwie najlepszymi biegaczami i jak co roku cieszyła się sporym zainteresowaniem.
Chwilę później odbyła się druga część występu „Braci Kłeczek”, którzy skacząc na trampolinie i wykonując bardzo trudne akrobacje powietrzne trzymali w napięciu zgromadzoną publiczność.

Na koniec Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński wraz z dyrektorem MOSiR Bogdanem Dytko wręczyli statuetki, medale i nagrody rzeczowe dla uczestników Brzozowskich Biegów Rodzinnych.

 Dziękujemy wszystkim sponsorom MOSiR Brzozów, Fundacji Banku PKO, firmie POLIKAT S.A., firmie Colian i jej przedstawicielce Pani Hannie Szelast, Panu Bogumiłowi Jantoszowi właścicielowi sklepów „CYTRUSEK”, firmie GRAN-PIK Liwocz Sp. z o.o. oraz GB-FOTO.PL za pomoc w realizacji kolejnej imprezy sportowej w Brzozowie.

Wyniki końcowe zawodów poniżej:


BIEG KRASNALA-2015 i młodsi- udział wzięli:

1. Tomasz Florczak🥇

2.Michał Lubas🥇

3.Szymon Zajdel🥇

4. Nikodem Kic🥇

5.Aleksandra Szałajko🥇

300 m- SPRINTERSKI BIEG RODZINNY KOBIET

1.Karolina i Sławomir Dziadosz 53,19 s🥇

2.Magdalena i Ryszard Sobaś 53,76 s🥈

3.Kaja i Justyna Szałajko 54,34 s🥉

300 m- SPRINTERSKI BIEG RODZINNY MĘŻCZYZN

1.Jakub i Marcin Piegdoń 46,87 s🥇

2.Maksymilian Łach i Sergiusz Mazur 49,26🥈

3.Artur i Dariusz Bodzioch 49,40 s🥉

800 m-ŚREDNI BIEG RODZINNY KOBIET

1.Marcelina i Paweł Szałajko 2:30,55🥇

2.Milena i Andrzej Łach 2:31,64🥈

3.Milena i Łukasz Pelc 2:32,45🥉

800 m- ŚREDNI BIEG RODZINNY MĘŻCZYZN

1.Mirosław Irzyk i Filip Kędra 2:13,84🥇

2.Patryk i Mariusz Wojnar 2:25,55🥈

3.Szymon i Przemysław Pietryka 2:27,99🥉

MILA BRZOZOWSKA KOBIET

1.Rymarowicz Teresa🥇

2.Szajnowska-Pelc Kamila🥈

3.Kenar Monika🥉

MILA BRZOZOWSKA MĘŻCZYZN

1.Kuzian Kacper🥇

2.Olejarski Oskar🥈

3.Bober Jakub🥉