Turniej siatkówki zakończony !

W sobotę 23 października 2021 roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzozowie zorganizował turniej piłki siatkowej nauczycieli oraz pracowników administracji szkół o Puchar Burmistrza Brzozowa. Dzięki uprzejmości Pana Lucjana Czecha Dyrektora SP nr1 w Humniskach, po raz kolejny zawody odbyły się na Sali Sportowej w Humniskach. Do udziału w rywalizacji zgłosiło się trzy drużyny:
SP w Starej Wsi,
SP Przysietnica nr.1,
SP Humniska nr 2
Zgłoszone zespoły zagrały systemem każdy z każdym. Mecz odbywał się do dwóch wygranych setów do 25 punktów. W pierwszym meczu SP Humniska nr.2 wygrały z SP Przysietnica nr.1 2:0 (25:14, 25:20). W drugim meczu SP Stara Wieś również 2:0 (31:29, 25:17) pokonała SP Przysietnice nr.1. A ostatni mecz miał wskazać zwycięzców turnieju. Lepsza po tie-breaku okazała się szkoła SP Stara Wieś wygrywając 2:1 (25:21, 24:26, 15:11) z SP Humniska nr.2 Wiele akcji kończyło się szybkimi atakami po dokładnym rozegraniu. Nie brakowało również długich wymian składających się z bloków, obron z głębi pola i samoasekuracji atakujących. Wiele akcji kończyło się padami zawodników w obronie co pokazywało, jak wielka jest ich wola walki i jak bardzo zaangażowani są w grę. Takie akcje dawały też wiele uśmiechów i zabawy dla samych grających jak i obserwujących ich poczynania na parkiecie.
Po rozegraniu wszystkich spotkań odbyła się ceremonia dekoracji zwycięzców. Wszystkim drużynom Dyrektor MOSiR w Brzozowie Bogdan Dytko oraz kierownik MOSiR w Brzozowie Janusz Pańko wręczyli dyplomy i puchary.